• Index
  •  » Victory RW
  •  » ACS; KRETIX [W_X] & RedBaron [K B] vs James [aG.A.] - 34,81% + moon

#1 2008-12-04 22:53:32

Kretix

Administrator

2658256
Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 69

ACS; KRETIX [W_X] & RedBaron [K B] vs James [aG.A.] - 34,81% + moon


Witam 

Tym razem RW bez falangi, czyli wlot na stojącą na planetce flotke, a do tego z nowym
towarzyszem broni. Wszystko zaczęło się w ciągu dnia, kiedy to orkan leciał na tego Pana.
Przed wlotem poprosił mnie o skan falangą, czy aby nikt nie leci sie podstawić.
Wszytko przebiegało jak należy, jednakże na parę minut przed atakiem obrońca sie zalogował i pisał, żeby zawrócić (oczywiście do orkana). No ale postanowiliśmy zaszaleć i poprowadzić atak do końca, celem sprawdzenia, co zrobi obrońca. Ku naszemu zadowoleniu zamiast zwyczajnie przed samym wlotem podnieść flotkę, puścił ja na własne PZ. No ale spodziewając sie, że zapewne i tak zawróci, jedynie omijając atak orkana. Jednakże flota leciała dalej . Tak więc zaczęliśmy wspólnie opóźniać atak, co chwila
sprawdzając na fali, ruch floty. No i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu flota nie została zawrócona, zbierając PZ. Tak więc praktycznie miało być po ptokach, bo wystarczyło tylko dalej opóźniać flote orkana, i poczekać, na powracająca z PZ ofiarę. Niestety na minutę przed atakiem próbując zrobić synchro, strasznie sie machnąłem i przez pomyłkę zamiast "atak zwiazku" , dałem "szpieguj" i cała współpraca poszła się jeb.... No ale zdarzyć sie mogło każdemu, tym bardziej, że nie jest prostą sprawą, z jednej strony opóźniać flotkę na 90 sekund przed wlotem, a z drugiej robić na szybciora skany falangą, żeby nie dać obrońcy więcej niż 5 sekund na ucieczkę . Jednakże po 1 nieudanej próbie orkan poleciał jeszcze raz, gdyż mieliśmy nadzieje, że obrońca i tym razem popełni ten sam błąd. Niestety i tym razem nic z tego nie wyszło gdyż obrońca już po starcie był online i pisał, że nie ma sensu latać, bo sie dobrze pilnuje. Jako, że lubię wyzwania postanowiłem sie zmobilizować dokładnie sprawdzić zwyczaje tego Pana. No ale na całe szczęście nie musiałem się zbytnio męczyć, gdyż obrońca zamiast FSa rozdzielił tylko flotkę puszczając na różne %, zarówno na PZ, jak i z misja "napadaj". Jako, ze i tak musiałem siedzieć postanowiłem poczekać, aż cała flota wróci na planetę. W międzyczasie poznałem nowego towarzysza broni , tak więc postanowiliśmy zrobić lot zapoznawczy, efektem czego jest poniższe RW . Tym razem obrońca sie zalogował, ale już kilka minut po ataku.
Wyszło całkiem przyzwoicie, nie najgorszy %, z niczego sobie bilansem.
Jedyny mankament, to rogal powstały po starciu , tak wiec obrońca nie wyszedł na tym najgorzej.

O w mordę , nieźle sie rozpisałem , hehe . - Pozdro For All




Agresor KRETIX [W_X] (x;xxx;xx)
Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
Flota:
O.wojenny. 100
Panc. 94

Agresor RedBaron [K B] (x;xxx;xx)
Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
Flota:
O.wojenny. 242
Panc. 52

Obrońca James [aG.A.] (x;xxx;xx)
Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
Flota:
M.transp. 131
D.transp. 71
L.myśliw. 87
Krazownik 134
O.wojenny. 76
Recykler 32
So.szpieg. 21
Sat.slon. 9
Obrona:
Wyrz.rak 376
L.laser 20
C.laser 13
Gauss 3
M.powloka 1

...po 5 rundach:

Agresor KRETIX [W_X] (x;xxx;xx)
Flota:
O.wojenny. 93 -7
Panc. 93 -1

Agresor RedBaron [K B] (x;xxx;xx)
Flota:
O.wojenny. 231 -11
Panc. 52

Obrońca James [aG.A.] (x;xxx;xx)
Zniszczony!

Agresor wygrał bitwę!
Przejął 308.055 metalu, 105.614 kryształu, 60.490 deuteru.

Agresor stracił łącznie 1.150.000 jednostek.
Obrońca stracił łącznie 11.474.000 jednostek.
Na tych współrzędnych znajduje się teraz 2.462.700 metalu i  1.018.200 kryształu.
Szansa na powstanie księżyca wynosi 34,81%
Księżyc został dany!
Bilans agresora (M: 1.930.755, K: 813.814, D: 45.490, P: 2.790).
Bilans obrońcy (M: -7.956.055, K: -3.216.914, D: -398.790, P: -11.572).
*Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.

Created by cuteConverter v 0.1.6.0 - Adam85

Oczywiście wszystko dokładnie pozamiatane , no prawie dokładnie, bo obrońca dał rade zrobić 1 recka i podebrać 20k złomiku

Offline

 

#2 2008-12-07 20:59:48

radix

Administrator

8353320
Skąd: Zamość
Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 29

Re: ACS; KRETIX [W_X] & RedBaron [K B] vs James [aG.A.] - 34,81% + moon

o w morde stary teraz to już przegiąłeś żeby tak zamęczyć tego kolesia  
no to już jest wyższa szkoła jazdy, chyba wyślę flotkę do ciebie bo mnie takie starcia omijają

Offline

 
  • Index
  •  » Victory RW
  •  » ACS; KRETIX [W_X] & RedBaron [K B] vs James [aG.A.] - 34,81% + moon

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.adm2009.pun.pl www.pomorskieforumslubne.pun.pl www.mantocod1.pun.pl www.polandspeedteam.pun.pl www.piersciec.pun.pl